Panele dekoracyjne z drewna

Jeśli marzysz o oryginalnej ozdobie ściany to produkowane przez nas plastry drewna są dekoracjami o niepowtarzalnym charakterze. Zaaranżuj pustą ścianę w swoim domu, kupując panele dekoracyjne, których drewniane płytki idealnie dopasują się do każdego wnętrza. Nowoczesne wzornictwo i ponadczasowa stylistyka – na to możesz liczyć w naszym sklepie!

Aktywne filtry

Panele dekoracyjne – drewno najwyższej klasy od polskiego producenta

Nasze ozdobne panele drewniane dostępne w wielu różnych kombinacjach zapewnią Ci szeroki wybór wymarzonego produktu. Oferujemy ozdobne panele ścienne wykonane z naturalnych, ekologicznych materiałów. Wybieraj wśród powierzchni drewnianych, lustrzanych i tych porośniętych prawdziwym, żywym mchem. Wyszukaj odpowiadający Ci kształt: cegłę lub heksagon, które są dostępne w różnych rozmiarach. Dekoracyjne panele ścienne to prawdziwe drewniane dzieła sztuki, które ożywią Twoje wnętrze. 

Płyty ozdobne na ścianę - stwórz niepowtarzalną dekorację!

Brakuje Ci pomysłu na ożywienie przestrzeni ściennej w salonie? Wybierz ekologiczne, ozdobne płyty na ścianę. Zamontujesz je w mgnieniu oka, dzięki dołączonej do każdej płytki samoprzylepnej taśmie dwustronnej. Wszystkie paczki zawierają zestaw paneli w wybranym kształcie o różnych grubościach, które możesz dowolnie połączyć na ścianie wedle własnej fantazji. Puść wodze wyobraźni i zaproś naturę do swojego wnętrza. Pomogą Ci w tym nasze panele dekoracyjne na ścianę.

Nasze artykuły produkujemy wyłącznie w Polsce. Dzięki temu oferujemy wyjątkowe drewniane panele dekoracyjne w atrakcyjnych cenach i w wysokiej jakości. Układaj je dowolnie na ścianie, mieszaj style i materiały, tym samym tworząc naturalną ozdobę domu. Sprawdź także inne oferty naszej produkcji takie jak drewniane lampy, ekologiczne kwietniki czy wykonane z naturalnych tworzyw panele ścienne 3D!